Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (62 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Date
nl: Datum

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Check
nl: Cheque

en: Comment
nl: Reactie

en: Month
nl: Maand

en: email
nl: e-mail

en: Sell Price
nl: Verkoopprijs

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Order
nl: Volgorde

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Shipping
nl: Verzending

en: Payment method
nl: Betalingswijze

en: Products
nl: Producten

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Package
nl: Pakket

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Print
nl: Afdrukken

en: Reports
nl: Rapportages

en: Shipping Address:
nl: Verzendadres:

en: Order #:
nl: Bestellingnummer:

en: Shipping Method:
nl: Wijze van verzenden:

en: Seller
nl: Verkoper

en: Ship order !order_id packages.
nl: Verzend de pakketten van bestelling !order_id.

en: Ship
nl: Verzend

en: This order has no comments associated with it.
nl: Er zijn geen opmerkingen bij deze order.

en: List Price
nl: Catalogusprijs

en: Products sold
nl: Verkochte producten

en: Total revenue
nl: Totale opbrengsten

en: Update report
nl: Rapportage bijwerken

en: Sold
nl: Verkocht

en: No products found
nl: Geen producten gevonden

en: Number of orders
nl: Aantal bestellingen

en: Average order
nl: Gemiddelde bestelling

en: Total @year
nl: Totaal @year

en: Sales year
nl: Verkoopjaar

en: Sales data
nl: Verkoopdatum

en: Today, !date
nl: Vandaag, !date

en: Yesterday, !date
nl: Gisteren, !date

en: Daily average for @month
nl: Dagelijks gemiddelde voor @month

en: Projected totals for @date
nl: Geplande totalen voor @date

en: Grand total sales
nl: Totale verkoop

en: The CSV data could not be retreived. It's possible the data might have expired. Refresh the report page and try to retrieve the CSV file again.
nl: De CSV-gegevens konden niet worden opgehaald. Het is mogelijk dat de gegevens verlopen zijn. Ververs de rapportage en probeer het CSV-bestand opnieuw op te halen.

en: Order @order_id does not exist.
nl: Bestelling @order_id bestaat niet.

en: Order comments
nl: Opmerkingen bij deze bestelling

en: Shipping quote method
nl: Type verzendkostenberekening

en: Notified
nl: Mededeling verzonden

en: Ship to
nl: Verzend naar

en: SKU:
nl: Artikelnummer:

en: If the order status is not still In Checkout.
nl: Als de bestelstatus niet nog steeds in 'Afrekenen' is.
