Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Date
nn: Dato

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Comment
nn: Kommentar

en: Month
nn: Månad

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: Package
nn: Pakke

en: Print
nn: Skriv ut

en: Reports
nn: Rapportar

en: Order comments
nn: Kommentarar til tinginga
