Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
