Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Submit
pl: Dodaj

en: Subject
pl: Temat

en: Actions
pl: Działania

en: Date
pl: Data

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zachowaj

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Pokaż

en: Total
pl: Razem

en: ID
pl: Identyfikator

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Check
pl: Sprawdź

en: Comment
pl: Odpowiedź

en: Month
pl: Miesiąc

en: email
pl: e-mail

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Order
pl: Porządkowanie

en: Product
pl: Produkt

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Products
pl: Produkty

en: Orders
pl: Zamówienia

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Package
pl: Paczka

en: Print
pl: Drukuj

en: Reports
pl: Raporty
