Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acţiuni

en: Date
ro: Data

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: ID
ro: Identificator

en: Statistics
ro: Statistici

en: Check
ro: Verifică

en: Comment
ro: Comentariu

en: Month
ro: Luna

en: Order
ro: Comandă

en: Shipping
ro: Transport

en: Product
ro: Produs

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Products
ro: Produse

en: Orders
ro: Comenzi

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Package
ro: Pachet

en: Print
ro: Printare

en: Reports
ro: Rapoarte
