Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Subject
si: කාරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Month
si: මාසය

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න

en: Reports
si: වාර්තා
