Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Statistics
sl: Statistika

en: Comment
sl: Komentar

en: Month
sl: Mesec

en: email
sl: e-naslov

en: Order
sl: Vrstni red

en: Print
sl: Natisni

en: Reports
sl: Poročila
