Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Date
ta: தேதி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Month
ta: மாதம்

en: Order
ta: வரிசை

en: Print
ta: பதிப்பு

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்
