Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Subject
te: విషయం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cost
te: ధర

en: Date
te: తేదీ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Summary
te: సారాశం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Month
te: నెల

en: Order
te: క్రమం

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: Reports
te: నివేదికలు
