Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Subject
th: ชื่อเรื่อง

en: Actions
th: การกระทำ

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Name
th: ชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Statistics
th: สถิติ

en: Check
th: เช็ค

en: Comment
th: ความคิดเห็น

en: Month
th: เดือน

en: Print
th: พิมพ์

en: Reports
th: รายงานสถานะ
