Ubercart Marketplace (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (45 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Subject
tr: Konu

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cost
tr: Maliyet

en: Date
tr: Tarih

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Summary
tr: Özet

en: Update
tr: Güncelle

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Total
tr: Toplam

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Check
tr: Çek

en: Comment
tr: Yorum

en: Month
tr: Ay

en: payment status
tr: ödeme statüsü

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş zamanı

en: Order
tr: Sipariş

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Product
tr: Ürün

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Products
tr: Ürünler

en: Orders
tr: Siparişler

en: Package
tr: Paket

en: Close window
tr: Pencereyi kapat

en: Print
tr: Yazdır

en: Reports
tr: Raporlar

en: Shipping Address:
tr: Kargo gönderi adresi:

en: Order #:
tr: Sipariş no:

en: Shipping Method:
tr: Gönderi yöntemi:

en: Ship order !order_id packages.
tr: !order_id paketleri kargo siparişi.

en: Ship
tr: Kargo

en: Update report
tr: Raporu güncelle

en: Sold
tr: Satıldı

en: No products found
tr: Ürün bulunamadı

en: Sales year
tr: Satış Yılı

en: Grand total sales
tr: Satış genel toplamı

en: The CSV data could not be retreived. It's possible the data might have expired. Refresh the report page and try to retrieve the CSV file again.
tr: CSV verisi alınamadı. Muhtemeldir ki veri zaman aşımına uğramıştır. Rapor sayfasını tazeleyiniz ve CSV dosyasını tekrar almaya çalışınız.

en: Order @order_id does not exist.
tr: @order_id numaralı sipariş mevcut değil.

en: Order comments
tr: Sipariş hakkında yorum

en: Ship to
tr: Gönderi adresi
