UberDrupal (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Page
ca: Pàgina

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Fax number
ca: Número de fax

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Store name
ca: Nom de la botiga

en: Store owner
ca: Propietari de la botiga

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
ca: Inclou el nom de la botiga al camp "De" dels correus electrònics.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
ca: Pot no estar disponible a totes les configuracions de servidors. Desmarqueu-ho si causa problemes.

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
ca: Una <em>pàgina</em>, semblant en la forma a una <em>història</em>, és un mètode senzill de crear i de mostrar informació que canvia escassament, tal com una secció "Qui som" d'un lloc web. Per defecte, una entrada de <em>pàgina</em> no accepta comentaris dels visitants i no apareix a la pàgina principal del lloc web.
