UberDrupal (6.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Page
el: Σελίδα

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Fax number
el: Αριθμός φαξ

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Save and continue
el: Αποθηκεύστε και συνεχίστε

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
el: Μια <em>σελίδα</em>, παρόμοιας μορφής με ένα <em>ιστόρημα</em>, είναι μια απλή μέθοδος δημιουργίας και προβολής πληροφοριών που τροποποιούνται σπάνια, όπως μια "Σχετικά με εμάς" περιοχή ενός ιστοτόπου. Εξ ορισμού, μια καταχώρηση <em>σελίδας</em> δεν επιτρέπει σχόλια επισκεπτών και δεν εμφανίζεται στην αρχική σελίδα του ιστοτόπου.
