UberDrupal (6.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Catalog
bg: Каталог

en: Page
bg: Страница

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Fax number
bg: Номер на факса

en: Products
bg: Продукти

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
bg: <em>Страница</em> е подобна по форма на <em>статия</em> и преставлява най-лесния метод за създаване и показване на съдържание, което се променя сравнително рядко, като раздел  "About us" на уеб сайта. По подразбиране <em>страницата</em> не позволява публикуването на коментари от посетителите и не се показва на заглавната страница на сайта.
