UberDrupal (6.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Page
gl: Páxina

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
gl: Unha <em>páxina</em>, cun formulario similar a unha <em>historia</em>, é un método simple para crear e amosar información que cambia en raras ocasións, como unha sección "Sobre nos" dun sitio web. De maneira predeterminada, unha entrada <em>páxina</em> non permite que os visitantes realicen comentarios e non figura na páxina inicial do sitio.
