UberDrupal (6.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Page
lt: Puslapis

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Products
lt: Prekės

en: About
lt: Apie

en: Store name
lt: Parduotuvės pavadinimas

en: Store owner
lt: Parduotuvės savinikas

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
lt: Įterpti parduotuvės pavadinimą į Nuo eilutę siunčiamuose el-pašto laiškuose.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
lt: Nevisuose serverio konfgūravimuose įmanoma. Išjungite jei tai sukelia problemų.

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
lt: <em>Puslapis</em>, pateikimo forma panaši į <em>straipsnio</em>, paprastas būdas sukurti ir rodyti informacija kuri retai keičiasi tokia kaip "Apie mus" skiltis. Įprastai <em>puslapio</em> įrašų komentuoti neleidžiama.
