UberDrupal (6.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Page
sl: Stran

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: About
sl: O modulu

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
sl: <em>Stran</em>, v obliki podobna <em>prispevku</em>, je enostaven način ustvarjanja in prikaza podatkov, ki se redko spreminjajo, kot je recimo del spletišča "O nas". Privzeto <em>stran</em> obiskovalcem ne dovoli komentiranja in ni postavljena na začetno stran.
