UberDrupal (6.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Trang chủ

en: Catalog
vi: Danh mục

en: Page
vi: Trang

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Fax number
vi: Số fax

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục
