UberDrupal (6.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (190 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Image !current of !total
eo: Bildo !current de !total

en: Next
eo: Sekva

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: enable
eo: ŝaltu

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Administer
eo: Administru

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listigi

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Log
eo: Loglibro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: error
eo: eraro

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Version
eo: Versio

en: view
eo: rigardi

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Variable
eo: Variablo

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Types
eo: Tipoj

en: Required
eo: Bezonata

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Book
eo: Libro

en: Export
eo: Eksportu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: hidden
eo: kaŝita

en: never
eo: neniam

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Advanced search
eo: Speciala serĉo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: action
eo: ago

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Configure
eo: Agordu

en: file
eo: dosiero

en: Error
eo: Eraro

en: Contact
eo: Kontakto

en: Node
eo: Nodo

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: Unable to send email to %recipient
eo: Ne eblas sendi retpoŝton al %recipient

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Never
eo: Neniam

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: You must enter a valid e-mail address.
eo: Vi devas entajpi validan retpoŝtadreson.

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Comment
eo: Komento

en: Signature
eo: Subskribo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Average
eo: Meznombro

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Items
eo: Eroj

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Medium
eo: Medio

en: System
eo: Sistemo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Code
eo: Kodo

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: security
eo: sekureco

en: Other
eo: Alia

en: reset
eo: restarigi

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Button
eo: Butono

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Do not display
eo: Ne montru

en: Formatting guidelines
eo: Formataj gvidlinioj

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: File attachments
eo: Dosieraj alkroĉaĵoj

en: English
eo: Angla

en: Spanish
eo: Hispana

en: update
eo: ĝisdatigi

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Select list
eo: Selektu liston

en: None.
eo: Neniu.

en: Revert
eo: Malfari

en: Red
eo: Ruĝa

en: Poll settings
eo: Enketaj agordoj

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: The primary identifier for a node.
eo: La ĉefa identigilo por nodo.

en: JPEG quality
eo: JPEG-kvalito

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: Contact settings
eo: Kontaktaj agordoj

en: Processing
eo: Traktante

en: disable
eo: malŝalti

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eo: Dosiera alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron.

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: No content types available.
eo: Neniuj enhavtipoj disponeblaj.

en: The update has encountered an error.
eo: La ĝisdatigo trovis eraron.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: file system
eo: dosiera sistemo

en: Rate
eo: Noto

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: The directory %directory is not writable
eo: Vi ne rajtas konservi en la dosierujo %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eo: La dosierujo %directory ne skribeblas, ĉar ĝi ne havas la ĝustajn permesojn.

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
eo: La GD-biblioteko por PHP mankas aŭ estas eksdata.  Bonvolu kontroli la <a href="@url">PHP bild-dokumentaron</a> por informoj kiel korekti tion.

en: GD library
eo: GD-biblioteko

en: Account
eo: Konto

en: Containing any of the words
eo: Enhavante iu el la vortoj

en: Containing the phrase
eo: Enhavante la frazon

en: Containing none of the words
eo: Enhavante neniujn el la vortoj

en: Only in the category(s)
eo: Nur en la kategorio(j)

en: Only of the type(s)
eo: Nur el la tipo(j)

en: Reports
eo: Raportoj

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
eo: La URL al kiu la uzanto devas esti alidirektita. Tio povas esti interna URL kielnode/1234 aŭ al ekstera URL kiel http://drupal.org.

en: Display a message to the user
eo: Montri mesaĝon al la uzanto

en: Not enabled
eo: Malŝaltita

en: User account
eo: Uzanta konto

en: File download
eo: Dosiera elŝuto

en: Password field is required.
eo: La pasvorta kampo estas bezonata.

en: Confirm password
eo: Konfirmu pasvorton

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eo: Nur dosieroj kun la jenaj etendaĵoj permesiĝas: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
eo: La dosiero estas %filesize, pli granda ol la maksimuma dosiergrandeco de %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
eo: La dosiero estas %filesize kiu pli grandas ol via diska kvoto de %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
eo: La bildo estis regrandigita por esti ene de la maksimume permesataj dimensioj de %dimensions pikseloj.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
eo: La bildo estas tre granda; la maksimumaj dimensioj estas %dimensions pikseloj.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
eo: La bildo estas tre malgranda; la maksimumaj dimensioj estas %dimensions pikseloj.

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
eo: La elektita bilda ilaro %toolkit ne povas ĝuste procezi %function.

en: The comment body.
eo: La komenta korpo.

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: Translation settings
eo: Tradukaj agordoj

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: » Add a new content type
eo: Aldonu novan enhavan tipon
