UberDrupal (6.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (136 entries)

en: Home
eu: Hasiera

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Image !current of !total
eu: !total(e)tik !current irudia

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Administer
eu: Kudeatu

en: E-mail
eu: Helb. elek.

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzailearen izena

en: content
eu: edukia

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Log
eu: Log-a

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: error
eu: errorea

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Version
eu: Bertsioa

en: view
eu: ikusi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: URL
eu: URLa

en: never
eu: inoiz ez

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: file
eu: fitxategia

en: Error
eu: Errorea

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Header
eu: Goiburua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Signature
eu: Sinadura

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Mode
eu: Modoa

en: Normal
eu: Arrunta

en: Items
eu: Elementuak

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: System
eu: Sistema

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Code
eu: Kodea

en: security
eu: segurtasuna

en: reset
eu: garbitu

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Do not display
eu: Ez bistaratu

en: Formatting guidelines
eu: Formatu laguntzak

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: File attachments
eu: Eranskinak

en: English
eu: Ingelesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: update
eu: eguneratu

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: None.
eu: Batere ez.

en: Completed
eu: Osatuta

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: JPEG quality
eu: JPEG kalitatea

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eu: Fitxategi igoera errorea. Ezin izan da igotako fitxategia mugitu.

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: file system
eu: fitxategi sistema

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: The directory %directory is not writable
eu: %directory direktorioa ezin da idatzi

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
eu: %directory direktorioan ezin daiteke idatzi baimenak ez baititu egoki ezarriak.

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: Account
eu: Kontua

en: Containing any of the words
eu: Hauetako edozein hitz daukana

en: Containing the phrase
eu: Esaldia daukana

en: Containing none of the words
eu: Hauetako hitzik ez daukana

en: Only in the category(s)
eu: Kategoria hauetan bakarrik

en: Only of the type(s)
eu: Mota hauetakoa bakarrik

en: Reports
eu: Txostenak

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: File download
eu: Fitxategia jaitsi

en: Password field is required.
eu: Pasahitza eremua beharrezkoa da.

en: Confirm password
eu: Baieztatu pasahitza

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eu: Ondorengo hedapenak dituzten fitxategiak bakarrik onartzen dira: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
eu: Fitxategia %filesize tamainakoa da, %maxsize tamaina maximoa gaindituz.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
eu: Fitxategia %filesize tamainakoa da eta zure %quota tamainako kuota gainditzea eragingo luke.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
eu: Irudia tamainaz aldatua izan da baimendutako %dimensions tamaina maximoarekin bat etortzeko.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
eu: Irudia handiegia da; baimendutako tamaina maximoak %dimensions pixel dira.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
eu: Irudia txikiegia da; baimendutako tamaina minimoak %dimensions pixel dira.

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
eu: Aukeratutako %toolkit irudi manipulatzaile tresnak ezin du egoki prozesatu %function.

en: The comment body.
eu: Iruzkinaren gorputza.

en: Alternate Text
eu: Txandakatu Testua
