UberDrupal (6.x-1.0-alpha5) - en to ky translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Administer
ky: Башкаруу

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Book
ky: Китеп

en: Save
ky: Сактоо

en: never
ky: эч качан

en: E-mail address
ky: E-mail дарек

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: English
ky: Англисче

en: Confirm password
ky: Сырсөздү тастыктоо
