UberDrupal (6.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (47 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: error
sr: грешка

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: never
sr: никада

en: n/a
sr: нема

en: file
sr: фајл

en: Error
sr: Грешка

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Mode
sr: Режим

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Code
sr: Кôд

en: security
sr: сигурност

en: English
sr: енглески

en: Spanish
sr: шпански

en: None.
sr: Ништа.

en: JPEG quality
sr: JPEG kvalitet

en: Processing
sr: Обрада

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sr: Грешка приликом учитавања фајла. Учитан фајл се не може преместити.

en: file system
sr: Систем фајлова

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.

en: The directory %directory is not writable
sr: Упис у директоријум %directory није дозвољен.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sr: Не може да се уписивати у директоријум %directory , јер нема одговарајућу дозволу.

en: Password field is required.
sr: Унос лозинке је неопходан.

en: Confirm password
sr: Потврдите лозинку

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sr: Дозвољени су само фајлови са следећим наставцима: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sr: Фајл је величине %filesize и премашује највећу величину фајла %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
sr: Фајл је величине %filesize који ће премашити величину диска од %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
sr: Слици је промењена величина да би се уклопила у дозвољену величину од максимално  %dimensions пиксела.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
sr: Слика је превелика; максимална димензија износи %dimensions пиксела.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
sr: Слика је премала; минимална димензија износи %dimensions пиксела.

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
sr: Одабрана алатка за руковање сликама %toolkit не може исправно да обради %function.
