UberDrupal (6.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (801 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Image !current of !total
et: Pilt !current / !total

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Attribute
et: Omadus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Gross
et: Bruto

en: content
et: sisu

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Age
et: Vanus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Log
et: Logi

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Action
et: Tegevus

en: Cost
et: Hind

en: Quantity
et: Kogus

en: Purchased
et: Ostetud

en: error
et: veateade

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Fail

en: Login
et: Sisselogimine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Required
et: Kohustuslik

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: header
et: päis

en: Label
et: Silt

en: Changes
et: Muudatused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Catalog
et: Kataloog

en: Time
et: Aeg

en: week
et: nädal

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Vaata

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: hidden
et: peidetud

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Filename
et: Failinimi

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: never
et: mitte kunagi

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Total
et: Kokku

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sissekande tüüp

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Node
et: Postitus

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: hours
et: tunnid

en: days
et: päevad

en: Active
et: Aktiivne

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Not found
et: Ei leitud

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Submit changes
et: Muudatuste saatmine

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Recipients
et: Saajad

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: Sender
et: Saatja

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Signature
et: Allkiri

en: Poll choices
et: Küsitluse vastusevalikud

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: Node revision ID
et: Kohendatud postituse ID

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Content field
et: Sisuväli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Average
et: Keskmine

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: Items
et: Kirjed

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Maximum
et: Maksimum

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Medium
et: Keskmine

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Button background color
et: Nupu taustavärvus

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Month
et: Kuu

en: Add line
et: Lisa rida

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Customers
et: Kliendid

en: System
et: Süsteem

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Hulk

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Invoice
et: Arve

en: Code
et: Kood

en: Stock
et: Ladu

en: Recipient
et: Adressaat

en: Payment
et: Maksmine

en: Payment settings
et: Maksmise sätted

en: Payments
et: Maksed

en: quote
et: tsitaat

en: Store
et: Pood

en: Company
et: Asutus

en: security
et: turvalisus

en: directory
et: kataloog

en: General
et: Üldine

en: Directory
et: Kataloog

en: Method
et: Meetod

en: Day
et: Päev

en: End
et: Lõpp

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Configuration
et: Haldus

en: Other
et: Muu

en: Background color
et: Taustavärv

en: Navigation
et: Menüü

en: Basic
et: Lihtne

en: SKU
et: Toote ID

en: Attributes
et: Omadused

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: reset
et: lähtesta

en: Class
et: Klass

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Button
et: Nupp

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Text processing
et: Teksti töötlemine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Rows
et: Ridu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Maksma

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Integer
et: Täisarv

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Do not display
et: Ära näita

en: Close
et: Sulge

en: Expiration
et: Aegumine

en: Duration
et: Kestus

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Postiindeks

en: State/Province
et: Maakond

en: Fax number
et: Faksi number

en: Phone number
et: Telefoninumber

en: Formatting guidelines
et: Vormindusjuhised

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: Pending
et: Ootel

en: minute
et: minut

en: minutes
et: minutid

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: English
et: Inglise keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Token
et: Märk

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: update
et: uuendus

en: Display all menu items
et: Kuva kõiki menüüelemente

en: access administration menu
et: ligipääs administreerimismenüüle

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Features
et: Omadused

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Add file
et: Lisa fail

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: day
et: päev

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: is equal to
et: on võrde

en: is not equal to
et: pole võrdne

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: None.
et: Puudub.

en: Revert
et: Tühista

en: Execute custom PHP code
et: Oma PHP-koodi käivitamine

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Select one...
et: Vali üks...

en: White
et: Valge

en: Shipping method:
et: Postitamise viis:

en: Taxes
et: Maksud

en: Tax rate
et: Maksumäär

en: Poll settings
et: Küsitluse seaded

en: Style
et: Stiil

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: options
et: omadused

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Qty.
et: Tk

en: Cart
et: Ostukorv

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Week(s)
et: nädal(at)

en: Year(s)
et: aasta(t)

en: Product
et: Toode

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Shipping address
et: Kauba saatmise aadress

en: Ship to:
et: Postita:

en: Payment method
et: Makseviis

en: Received
et: Makstud

en: Products
et: Tooted

en: administer products
et: toodete administreerimine

en: Product settings
et: Toote sätted

en: Street address
et: Tänav

en: Testing
et: Testimine

en: Total:
et: Kokku:

en: Pounds
et: Naelad

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Ounces
et: Untsid

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: Orders
et: Tellimused

en: Print invoice
et: Arve printimine

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Authentication
et: Autentimine

en: %type settings
et: %type sätted

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Credit
et: Kreedit

en: <Hidden>
et: <varjatud>

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: JPEG quality
et: JPEG kvaliteet

en: Default weight
et: Tavamass

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: cancel
et: katkesta

en: Processing
et: Töötlemine

en: disable
et: keela

en: Storage
et: Ladu

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: Above
et: Üleval

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
et: Saamaks rohkem teavet vaata netikäsiraamatust <a href="@handbook-cck">CCK</a> kohta või <a href="@project-cck">CCK projekti lehte</a>.

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Allows administrators to define new content types.
et: Võimaldab administraatoritel määratleda sissekande tüüpe.

en: Trimmed
et: Lühendatud

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: No fields have been defined for any content type yet.
et: Ühelegi sisutüübile pole veel määratud välju.

en: no styling
et: ilma stiilita

en: simple
et: lihtne

en: fieldset
et: väljade kogu

en: fieldset - collapsible
et: väljade kogu - kahandatav

en: fieldset - collapsed
et: väljade kogu - kahandatud

en: Added field %label.
et: Lisatud väli %label.

en: Save field settings
et: Salvesta välja sätted

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
et: Kogu andmebaasi salvestatava numbri pikkus koos komakohast paremale jäävate numbritega.

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: unformatted
et: vormindamata

en: Defines numeric field types.
et: Defineerib numbrilisi väljatüüpe.

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
et: Defineerib valiku, valikukasti, raadiokasti vidinad teksti- ja numbriväljade jaoks.

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: Defines simple text field types.
et: Defineerib lihtteksti väljad.

en: Order ID
et: Tellimuse nr

en: file system
et: failisüsteem

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)

en: Service
et: Teenus

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Purchase date
et: Ostukuupäev

en: Node type (user-friendly version)
et: Postituse liik (kasutajasõbralik nimi)

en: Node author's user name
et: Postituse autori kasutajanimi

en: product
et: toode

en: product class
et: tooteklass

en: edit menu
et: muuda menüüd

en: Addresses
et: Aadressid

en: Saved addresses
et: Salvestatud aadressid

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: Defines a file field type.
et: Määrab failivälja tüübi.

en: The selected file %filename cannot not be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
et: Valitud faili %filename pole võimalik üles laadida. Lubatud on ainult järgnevate laienditega failid: %extensions.

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: Add role
et: Lisa roll

en: Country code
et: Riigikood

en: Order #
et: Tellimus nr

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
et: PHP-s puudub GD teek või on see vananenud. Lisateavet probleemi lahendamiseks saab <a href="@url">PHP piltide dokumentatsioonist</a>.

en: GD library
et: GD teek

en: Custom PHP
et: Oma PHP-kood

en: Close window
et: Sulge aken

en: begins with
et: algab

en: contains
et: sisaldab

en: Allow Upscaling
et: Suurendamine lubatud

en: Let scale make images larger than their original size
et: Lubab piltide tegemise originaalmõõtmetest suuremaks

en: Rotation angle
et: Pöördenurk

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
et: Mitu kraadi tuleks pilti pöörata. Positiivne number pöörab päripäeva, negatiivne vastupäeva.

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: Account
et: Konto

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: Stock settings
et: Lao sätted

en: deleted
et: kustutatud

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Only in the category(s)
et: Ainult kategooriates

en: Only of the type(s)
et: Ainult tüüpidest

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Company name
et: Firmanimi

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Search returned no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Reports
et: Raportid

en: Report settings
et: Raporti sätted

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
et: Aadress, millele kasutaja tuleks suunata. See aadress võib olla sisemine URL, näiteks node/1234 või väline URL, näiteks http://drupal.org.

en: Display a message to the user
et: Kasutajale teate kuvamine

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: clone
et: kloonimine

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: Not checked
et: Pole valitud

en: Remove this action
et: Eemalda see tegevus

en: Not enabled
et: Ei ole sisse lülitatud

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Invalid e-mail address.
et: Sobimatu meiliaadress.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
et: Väljasätetes on lubatud PHP-kood (ohtlik, ole ettevaatlik)

en: Shipping Address:
et: Postiaadress:

en: Order #:
et: Tellimuse nr:

en: Shipping Method:
et: Postitamise viis:

en: Sales per year
et: Müük aastas

en: Products sold
et: Müüdud tooteid

en: Sold
et: Müüdud

en: No products found
et: Tooteid ei leitud

en: Number of orders
et: Tellimuste arv

en: Average order
et: Keskmine tellimus

en: Total @year
et: Kokku @year

en: Sales year
et: Müügiaasta

en: Sales summary
et: Müügi kokkuvõte

en: Sales data
et: Müügi andmed

en: Today, !date
et: Täna, !date

en: Yesterday, !date
et: Eile, !date

en: Shipments
et: Saadetised

en: Package ID
et: Paki ID

en: Shipping type
et: Transpordi meetod

en: Package type
et: Paki tüüp

en: Shipment ID
et: Saadetise ID

en: Tracking number
et: Jälgimiskood

en: Create packages.
et: Jaga pakkideks

en: No shipments have been made for this order.
et: Sellele tellimusele pole veel saadetisi koostatud.

en: Put products into packages to make shipments.
et: Organiseeri tooted pakkidesse, et saadetisi koostada.

en: Payment received
et: Makstud

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: User account
et: Kasutajakonto

en: File download
et: Faili allalaadimine

en: Order total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Current balance:
et: Hetkesaldo:

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: You do not have any items in your shopping cart.
et: Sul ei ole ühtegi toodet ostukorvis.

en: Balance:
et: Saldo:

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
et: Kahjuks saab seda toodet lisada ainult ühe.

en: Default cart form
et: Vaikimisi ostukorvi vorm

en: Cart Contents
et: Ostukorvi sisu

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
et: Kuva kliendi ostukorvi sisu.

en: Add Watermark
et: Lisa vesimärgistus

en: Small Packages
et: Väikesed pakid

en: Order @order_id - @sku
et: Tellimus @order_id - @sku

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Balance: @balance
et: Saldo: @balance

en: Select a payment method from the following options.
et: Vali maksemeetod.

en: Method: @payment_method
et: Meetod: @payment_method

en: Order total preview:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Check received
et: Arve vastu võetud

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: Payment is pending at PayPal: @reason
et: Makse on ootel PayPal'is, põhjus: @reason

en: Order comments
et: Tellimuse kommentaarid

en: PayPal pending
et: Ootel PayPal'is

en: Calculate shipping cost
et: Transpordikalkulaator

en: Small package
et: Väike pakk

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
et: Transpordikulu kalkuleeritakse automaatselt, kui oled enda aadressi ülal lisanud.

en: Calculate
et: Arvuta

en: Click to calculate shipping
et: Transpordikulu arvutamiseks klõpsa siia

en: Tracking number:
et: Jälgimiskood:

en: Tracking Number:
et: Jälgimiskood:

en: fulfill orders
et: tellimuste täitmine

en: Password field is required.
et: Parool on kohustuslik.

en: Default product SKU: @sku
et: Vaikimisi toote ID: @sku

en: Please select
et: Palun vali

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
et: Tellimuse andmed saadetakse sinu konto meiliaadressile.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
et: <b>E-posti aadress:</b> @email (<a href="!url">muuda</a>)

en: Confirm e-mail address
et: Kinnita e-posti aadress

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: The e-mail address did not match.
et: E-posti aadressid ei klapi.

en: Enter your delivery address and information here.
et: Sisesta siia kauba kättetoimetamise aadress.

en: My delivery information is the same as my billing information.
et: Kaup ja arve lähevad samale aadressile.

en: Enter your billing address and information here.
et: Sisesta siia aadress, kuhu saadetakse arve.

en: My billing information is the same as my delivery information.
et: Arve aadress on sama, kui kauba kättetoimetamise aadress.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
et: Siia võid kirjutada oma erisoovid või küsimused tellimuse kohta.

en: Edit the settings for the shopping cart block.
et: Muuda ostukorvi ploki seadeid.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
et: Vaata/muuda oma ostukorvi sisu või suundu maksma.

en: Click title to display cart contents.
et: Klõpsa pealkirjal, et kuvada ostukorvi sisu.

en: There are no products in your shopping cart.
et: Sinu ostukorv on tühi.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
et: Sinu tellimus on lõpetatud! Tellimuse number on [order-id].

en: Cart contents
et: Ostukorvi sisu

en: Customer information
et: Kliendi andmed

en: Delivery information
et: Kättetoimetamise andmed

en: Continue shopping
et: Jätka ostlemist

en: Minimum order subtotal
et: Minimaalne tellimuse vahesumma

en: Update cart
et: Uuenda ostukorvi

en: Your cart has been updated.
et: Ostukorv on uuendatud.

en: Send e-mail notification on update.
et: Saada e-mail, et teatada uuendusest.

en: New Order at [store-name]
et: Uus tellimus veebipoes "[store-name]"

en: Primary e-mail:
et: Primaarne e-post:

en: Customer number
et: Kliendi number

en: Primary e-mail
et: Primaarne e-post

en: Add product
et: Lisa toode

en: Add an admin comment
et: Lisa kommentaar administraatoritele

en: Add an order comment
et: Lisa tellimuse kommentaar

en: Order settings
et: Tellimise seaded

en: View orders
et: Vaata tellimusi

en: Search orders
et: Otsi tellimusi

en: Search existing orders.
et: Otsi olemasolevaid tellimusi.

en: Select address
et: Valitud aadress

en: <i>No comments left.</i>
et: <i>Ühtegi kommentaari pole.</i>

en: The order ID.
et: Tellimuse nr.

en: The primary e-mail address of the order.
et: Selle tellimuse primaarne e-posti aadress.

en: Ship to
et: Kauba postitamise aadress

en: Bill to
et: Arve saatmise aadress

en: Customer info
et: Kliendi andmed

en: Admin comments
et: Administraatorite kommentaarid

en: Update order
et: Uuenda tellimust

en: Active orders
et: Aktiivsed tellimused

en: All orders
et: Kõik tellimused

en: view all orders
et: kõigi tellimuste vaatamine

en: create orders
et: tellimine

en: edit orders
et: tellimuste muutmine

en: delete orders
et: tellimuste kustutamine

en: Order number:
et: Tellimuse number:

en: Customer:
et: Klient:

en: Products:
et: Tooted:

en: Order comments:
et: Tellimuse kommentaarid:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
et: [order-first-name], täname tellimuse eest!

en: An account has been created for you with the following details:
et: Sinu jaoks loodi konto järgnevate andmetega:

en: Password:
et: Parool:

en: Want to manage your order online?
et: Kas tahad hallata oma tellimust?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
et: Kui on vajalik tellimuse täitmise jälgimine, võib külastada meie veebipoodi [store-link] ja klõpsata menüülingil "Minu konto" või sisse logida järgneva lingiga:

en: Purchasing Information:
et: Tellimise teave:

en: E-mail Address:
et: Meiliaadress:

en: Billing Address:
et: Maksja aadress:

en: Billing Phone:
et: Arvesaaja telefon:

en: Shipping Phone:
et: Kaubasaaja telefon:

en: Order Grand Total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Payment Method:
et: Tasumise viis:

en: Order Summary:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Shipping Details:
et: Postitamise andmed:

en: Products Subtotal:
et: Toodete vahesumma:

en: Total for this Order:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Products on order:
et: Tooteid tellimuses:

en: Where can I get help with reviewing my order?
et: Kust leida abi tellimuse kontrollimisel?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
et: Et rohkem teada saada meie poes [store-link] tehtud tellimuste jälgimise kohta, võib külastada <a href="[store-help-url]">abi lehte</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
et: Märkus: see e-kiri on automaatne teade. Palume sellele mitte vastata.

en: Thanks again for shopping with us.
et: Täname veelkord ostu eest!

en: View products
et: Vaata tooteid

en: Product fields
et: Toote väljad

en: Default quantity to add to cart
et: Vaikimisi ostukorvi lisatav hulk

en: Weight: !weight
et: Kaal: !weight

en: Sales reports
et: Müügi raportid

en: Store administration
et: Poe haldus

en: View customers
et: Vaata kliente

en: Search customers
et: Otsi klienti

en: Store settings
et: Kaupluse seaded

en: Format settings
et: Vormingu sätted

en: - Show links -
et: - Näita linke -

en: - Hide links -
et: - Peida linke -

en: !country disabled.
et: !country on keelatud.

en: City name
et: Linn

en: Address format
et: Aadressi vorming

en: Dashboard with collapsed submenu links
et: Töölaud kinniste alammenüü linkidega

en: Dashboard with expanded submenu links
et: Töölaud avatud alammenüü linkidega

en: Dashboard with no submenu links
et: Töölaud ilma alammenüüd linkideta

en: Weight format
et: Kaalu formaat

en: Street address 1
et: Tänava nimetus 1

en: Enable developer modules
et: Lülita sisse arendusmoodulid

en: Disable developer modules
et: Lülita arendusmoodulid välja

en: Collapse fieldsets on modules page
et: Minimiseeri väljagrupid moodulite lehel

en: Current anonymous / authenticated users
et: Aktiivsed tuvastamata / tuvastatud kasutajad

en: Disabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on välja lülitatud: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
et: Ühtegi arendusmoodulit ei ole sisse lülitatud.

en: display drupal links
et: kuva drupali viiteid

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
et: Faili suurus %filesize ületab kettamahu limiiti %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
et: Pildi mõõtmeid muudeti, et see jääks lubatud mõõtude (%dimensions) piiresse.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga suur. Pildi maksimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
et: Pilt on liiga väike. Minimaalsed mõõtmed on %dimensions pikslit.

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Starts with
et: Algab millega

en: ends with
et: lõpeb

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Jurisdiction
et: Õigusruum

en: My order history
et: Minu tellimuste ajalugu

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
et: Valitud pilditöötlusteek %toolkit ei võimalda töödelda korrektselt funktsiooni %function.

en: The comment body.
et: Kommentaari sisu

en: Locale module form.
et: Lokaadi mooduli vorm.

en: Taxonomy module form.
et: Klassifikatsioonimooduli vorm.

en: SKU:
et: Toote ID:

en: Trigger
et: Lüliti

en: Action: @title
et: Tegevus: @title

en: Available actions
et: Võimalikud tegevused

en: Action removed.
et: Tegevus eemaldatud.

en: Action added.
et: Tegevus lisatud.

en: Actions saved.
et: Tegevus salvestatud.

en: Condition groups
et: Tingimuste grupid

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
et: JA, kui kõik tingimuste grupid osutuvad TÕESEKS.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
et: VÕI, kui vähemalt üks tingimuste grupp osutub TÕESEKS.

en: Add condition group
et: Lisa tingimuste grupp

en: Conditions group
et: Tingimuste grupp

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
et: JA, kui kõik tingimused osutuvad TÕESEKS.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
et: VÕI, kui vähemalt üks tingimus osutub TÕESEKS.

en: Available conditions
et: Võimalikud tingimused

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Condition: @title
et: Tingimus: @title

en: Negate this condition.
et: Vastupidise tulemusega tingimus

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
et: Tagastab VALE, kui tingimus osutub TÕESEKS, ja vastupidi.

en: Remove this condition
et: Eemalda see tingimus

en: Condition group added.
et: Tingimuste grupp lisatud.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
et: Tingimuse lisamisel esines viga. Palun proovi uuesti.

en: Condition group removed.
et: Tingimuste grupp kustutatud.

en: %title condition added.
et: %title tingimus lisatud.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
et: Tingimuse kustutamisel esines viga. Palun proovi uuesti.

en: Condition removed.
et: Tingimus kustutatud.

en: Conditions saved.
et: Tingimus salvestatud.

en: Beginning conversion...
et: Teisendamise alustamine...

en: @percentage% converted
et: @percentage% teisendatud

en: Now processing %cfg
et: Hetkel töötlemisel %cfg

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Check the current date
et: Kontrolli praegust kuupäeva.

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
et: Kasutatakse, et kindlal kuupäeval tegevust alustada.

en: Compare a node field value
et: Võrdle postituse välja väärtust.

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui sisuüksuse välja väärtus vastab sisestatud väärtuse tingimusele.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui sisestatud PHP kood osutub tõeseks.

en: Check the user's roles
et: Kontrolli kasutaja rolle

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
et: Tagastab TÕESE vastuse, kui kasutaja rollid vastavad sisestatud tingimustele.

en: Payment tracking is enabled.
et: Makse jälgimine on lubatud.

en: Payment tracking is disabled.
et: Makse jälgimine on keelatud.

en: Show/hide shopping cart contents.
et: Näita/varja ostukäru sisu

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
et: Sinu tellimus on peaaegu valmis. Palun kontrolli detaile ja kui kõik on õige, klõpsa nupul sisesta tellimus. Võid kasutada 'Tagasi' nuppu, kui soovid tellimust muuta.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
et[0]: <span class="num-items">@count</span> toode
et[1]: <span class="num-items">@count</span> toodet

en: Product SKU
et: Toote ID

en: Customer number: !user_link
et: Kliendi number: !user_link

en: Pending Expirations
et: Aegumise ootel

en: !country version !version is enabled.
et: !country versioon !version on keelatud.

en: Weight format: @weight
et: Kaalu formaat: @weight

en: Price:
et: Hind:

en: Tax Name
et: Maksu nimetus

en: Total taxable amount
et: Kogu maksustatav summa

en: Total tax collected
et: Kõik kogutud maksud

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
et: * Selle kaubaartikli kohta pole teada  õigusruumi, maksuäära või maksustatavat summat.

en: Customize tax report parameters
et: Maksuraportite parameetrite muutmine

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
et: Nende väärtuste kohendamine ja maksuaruande uuendamine. Pärast uuendamist võib aruande lisada järjehoidjatesse.

en: Sales tax report
et: Maksuaruanne

en: View report on sales tax
et: Maksude aruande kuvamine

en: Tax Report
et: Maksuaruanne

en: View a report about sales tax your customers paid.
et: Aruande kuvamine klientide poolt tasutud maksude kohta.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: Numeric
et: Numbriline

en: Node language
et: Postituse keel

en: The name of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja nimi.

en: The user ID of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja ID.

en: The email address of the currently logged in user.
et: Praegu sisselogitud kasutaja e-posti aadress.

en: The url of the current Drupal website.
et: Praeguse Drupali veebilehe URL.

en: The name of the current Drupal website.
et: Praeguse Drupali veebilehe nimi.

en: The current date on the site's server.
et: Saidi serveri praegune kellaaeg.

en: Change basic information
et: Muuda peamist teavet

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Adjust top margin
et: Korrigeeri ülaserva positsiooni

en: If enabled, the site output is shifted down approximately 20 pixels from the top of the viewport to display the administration menu. If disabled, some absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse lehte administreerimismenüü kuvamiseks umbes 20px allapoole. Välja lülitatuna võivad mõned absoluutse või fikseeritud positsiooniga elemendid lehel menüü kinni katta.

en: Keep menu at top of page
et: Hoia menüüd lehe ülaservas

en: If enabled, the administration menu is always displayed at the top of the browser viewport (even after the page is scrolled). <strong>Note: In some browsers, this setting results in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues. Disable this option if these issues occur.</strong>
et: Sisse lülitatuna fikseeritakse administreerimismenüü alati lehe ülaserva (isegi kui lehte skrollitakse). <strong>Pane tähele: Mõnes brauseris võib see esile kutsuda ebakorrektse kuva, kursori nähtamatuks muutumise, probleeme vormielementidega või muid probleeme. Lülita see seade välja kui avastad selliseid probleeme.

en: If enabled, fieldsets on the <a href="!modules-url">modules</a> page are automatically collapsed when loading the page.
et: Sisse lülitatuna on <a href="!modules-url">moodulite lehel</a> asuvad väljagrupid vaikimisi kokku surutud.

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
et: Kui Utility moodul installeeriti sellel eesmärgil, siis võib ta välja lülitada ning eemaldada.

en: Move local tasks into menu
et: Liiguta toiminguviited menüüsse

en: If enabled, the tabs on the current page are moved into the administration menu. This feature is only available in themes that use the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code> for tabs.
et: Sisse lülitatuna liigutatakse avatud lehel olevad sakid administreerimismenüüsse. See võimalus on olemas ainult CSS klasse <code>tabs primary</code> ja <code>tabs secondary</code> kasutatavates kujundusmallides.

en: Administration menu settings
et: Administreerimismenüü seaded

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Display additional data for each menu item
et: Kuva täiendavat infot menüüelementide kohta

en: Display the selected items next to each menu item link.
et: Kuva valitud elemendid menüülingi kõrval.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
et: Sisse lülitatuna kuvatakse hoolimata ligipääsuõigustest kõiki menüüelemente . <em>Tähelepanu: Ära kasuta seda valikut avalikul veebilehel.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on sisse lülitatud: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Kasuta menüü väljanägemise muutmiseks allolevaid seadeid.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Administreerimismenüü kuvab ka hetkel lehel viibivate tuvastatud ja tuvastamata kasutaja koguse ning võimaldab moodulitel oma menüüelemente juurde lisada. Moodulite integratsiooni ulatus administreerimismenüüga varieerub; lisamoodul <a href="@drupal">Devel</a> kasutab näiteks administreerimismenüü võimalusi olulisel määral.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
et: Administreerimismenüü  <a href="@settings">seadete leht</a> võimaldab sul muuta mõningaid menüü kuva ning käitumist mõjutavaid seadeid. Kuna menüü väljanägemine sõltub kasutatavast kujundusmallist, siis on väljanägemise suuremaks muutmiseks vajalik muuta kujundusmalli ning tema CSS faile. Loe README.txt failist lisa kujunduse ning CSS failide muutmise kohta.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
et: Administreerimismenüüs kuvatavad elemendid sõltuvad kasutaja ligipääsuõigustest. Esmalt, administeerimismenüü kuvatakse ainult kasutajatele, kellel on <em>ligipääs administreerimismenüüle</em> õigus. Teiseks peab kasutaja kuuluma rolli, kellel on <em>ligipääs administreerimistoimingutele</em> õigus . Kolmandaks, kasutajale kuvatakse ainult temale lubatud viiteid. Kui näiteks kasutajal puudub õigus <em>kasutajaõiguste haldus</em> siis ei kuvata talle ka kasutajahalduse menüülinki.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Adjust administration menu settings.
et: Muuda administreerimismenüü seadeid.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
et: Võimaldab kasutada rippmenüüd viidetega administreerimistoimingutele ning muudele olulistele lehtedele (juhul kui kasutajal on vastav ligipääs).

en: Translation settings
et: Tõlkimise sätted

en: If the administration menu displays duplicate menu items, you may need to rebuild your menu items using the <em>Wipe and rebuild</em> button.
et: Kui administreerimismenüü kuvab elemente topelt, siis on tõenäoliselt vajalik menüü uuesti genereerida vajutades <em>Tühjenda ja regenereeri</em> nuppu.

en: Wipe and rebuild
et: Tühjenda ja regenereeri

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: URL to file
et: Failile viitav URL

en: Starting upload...
et: Üleslaadimise alustamine...

en: Uploading... (@current of @total)
et: Üleslaadimine... (@current / @total)

en: Allowed Extensions: %ext
et: Lubatud failitüübid: %ext

en: Maximum Filesize: %size
et: Maksimaalne failimaht: %size

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
et: Sinu server suudaks kuvada üleslaadimise edenemist, kuid selleks pole saadaval vajalikke teeke. Soovituslik on paigaldada kas <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress teek</a> (soovitatud) või <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
et: Aktiveeritud (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
et: Üleslaadimise edenemine

en: %name: the value may be no smaller than %min.
et: %name: väärtus ei tohi olla väiksem kui %min.

en: Poll module settings.
et: Küsitlusmooduli seaded.

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: » Add a new content type
et: » Lisa uus sisutüüp

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: - Select a widget -
et: - Vali vidin -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
et: Välja nimetus (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
et: Salvestatavate andmete tüüp.

en: Form element to edit the data.
et: Andmete muutmiseks kasutatav element.

en: - Select an existing field -
et: - Vali olemasolev väli -

en: Field to share
et: Välja nimi

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: Add new field: you need to provide a field name.
et: Uue välja lisamine: pead andma väljale nime.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name pole sobiv. Nimi tohib koosneda ainult täppideta väiketähtedest, numbritest ja alakriipsudest.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on liiga pikk. Nime pikkuse piirang on 32 märki, sealhulgas eesliide 'field_'.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
et: Uue välja lisamine: välja nimi %field_name on juba olemas.

en: Add new field: you need to select a field type.
et: Uue välja lisamine: pead määrama välja liigi.

en: Add new field: you need to select a widget.
et: Uue välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add new field: invalid widget.
et: Uue välja lisamine: sobimatu vidin.

en: Add existing field: you need to provide a label.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead andma väljale sildi.

en: Add existing field: you need to select a field.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead välja valima.

en: Add existing field: you need to select a widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Add existing field: invalid widget.
et: Olemasoleva välja lisamine: sobimatu vidin.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
et: Väli %field on lukus ning seda pole võimalik muuta.

en: %type basic information
et: %type peamised andmed

en: Maximum number of values users can enter for this field.
et: Maksimaalne väärtuste arv, mida saab sellele väljale kanda.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
et: 'Piiramatu' puhul tekitatakse kasutajale 'Lisa veel' nupp, mis võimaldab piiramatul hulgal väärtuste lisamist.

en: %name must be an integer.
et: %name peab olema täisarv.

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: <No value>
et: <Väärtus lisamata>

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Only numbers are allowed in %field.
et: Väljal %field on lubatud ainult numbrid.

en: New field
et: Uus väli

en: Existing field
et: Olemasolev väli

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
et: juhuslik vahemikus -@degrees&deg ja @degrees&deg

en: No orders available.
et: Pole ühtegi tellimust.

en: Fusion theme settings
et: Fusioni sätted

en:  - Theme Default
et:  - teema vaikimisi

en:  column
et:  tulp

en:  grid unit:
et:  ruudustiku ühik:

en:  grid units:
et:  ruudustiku ühikud:
