UberDrupal (6.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (205 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Image !current of !total
kk: !total суреттен !current сурет

en: Next
kk: Келесі

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: content
kk: контент

en: Type
kk: Тип

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Log
kk: Журнал

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: error
kk: Қате

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Variable
kk: Мәң

en: Image
kk: Сурет

en: Help text
kk: Анықтама

en: Types
kk: Типтар

en: Required
kk: Қажетті

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: never
kk: ешқашан

en: Text
kk: Текст

en: Statistics
kk: Статистика

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: n/a
kk: жоқ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Node
kk: Түйін

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: Unable to send email to %recipient
kk: %recipient email жіберу болмай жатыр

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Drupal
kk: Друпал

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Тақырып

en: Footer
kk: Футер

en: Recipients
kk: Алушылар

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Poll choices
kk: Жауап нұсқалары

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Medium
kk: Орташа

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: security
kk: қорғаныш

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Do not display
kk: Көрсетпеу

en: Formatting guidelines
kk: Форматтау нұсқаулығы

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: File attachments
kk: Файл қосымшалар

en: English
kk: Ағылшын

en: Spanish
kk: Испан

en: update
kk: жанарту

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: None.
kk: Ешбір.

en: Poll settings
kk: Сауалнама параметрлері

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: JPEG quality
kk: JPEG сапасы

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Contact settings
kk: Контактты жөндеу

en: Processing
kk: Өңделу...

en: File upload error. Could not move uploaded file.
kk: Файлды жүктеу қатесі. Жүктелген файлды роналастыру мүмкін емес.

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: No content types available.
kk: Еш контент түрі жоқ.

en: Search Index
kk: Іздестіру индексі

en: Search Result
kk: Іздестіру нәтижесі

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Added field %label.
kk: Қосылған өріс %label.

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: <Create>
kk: <Құру>

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: edit menu
kk: менюді өңдеу

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: The directory %directory is not writable
kk: %directory қалтасы жазуға жарамсыз.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
kk: Каталог %directory жазу үшін қолайлы емес, себебі оған тиісті рұқсаттардың жиыны жоқ

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
kk: PHP-ға арналған GD кітапханасы жоқ немесе уақыты шығып кетті. Бұны түзету туралы мәлімет алу үшін <a href="@url">PHP сурет документациясына</a> өтіңіз.

en: GD library
kk: GD кітапханасы

en: Account
kk: Есеп

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Only in the category(s)
kk: Тек қана категория(лар)да

en: Only of the type(s)
kk: Тек қана келесі түр(лер)ден

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш

en: Reports
kk: Есептер

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
kk: URL мекенжайы пайдаланушымен қайта бағытталды. Ішкі  URL node/1234 сияқты немесе сыртқы URL http://drupal.org сияқты мүмкін болады.

en: Display a message to the user
kk: Қолданушыға хабарлама көрсету

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: File download
kk: Қотарған файл

en: Password field is required.
kk: Құпиясөз өрісі талап етілген

en: Confirm password
kk: Құпиясөзді растаңыз

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
kk: Файл максималды %maxsize файл мөлшерінен %filesize асып кеткен.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
kk: Файл сіздің диск %quota квотасын %filesize -қа кеңейтеді.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
kk: Сурет өлшемі рұқсат етілген максимум %dimensions пиксель өлшемділігіне сыйю үшін өзгертілді.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
kk: Сурет өлшемі тым үлкен; максималды мөлшерлер %dimensions пиксель.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
kk: Сурет өлшемі тым кіші; минималды мөлшерлер %dimensions пиксель.

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
kk: Таңдалған суретті өңдеу %toolkit құралдар жиыны %function -ды жөнді орындай алмайды.

en: Trigger
kk: Триггер

en: Translation settings
kk: Аударма теңшелемелері

en: Allowed Extensions: %ext
kk: Өткізуге болатын форматтар

en: Maximum Filesize: %size
kk: Файлдың жоғарғы өлшемі
