UberDrupal (6.x-1.0-alpha7) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Page
km: ទំព័រ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: About
km: អំពី

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: A <em>page</em>, similar in form to a <em>story</em>, is a simple method for creating and displaying information that rarely changes, such as an "About us" section of a website. By default, a <em>page</em> entry does not allow visitor comments and is not featured on the site's initial home page.
km: <em>ទំព័រ</em> ស្រដៀង​គ្នា​នឹង​សំណុំបែបបទ <em>រឿងរ៉ាវ</em> ដែរ ដែល​ជា​វិធីសាស្ត្រ​ធម្មតា​សម្រាប់​ការ​បង្កើត និង​ការ​បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​ដែល​កម្រ​នឹង​ផ្លាស់​ប្តូរ ដូចជាផ្នែក​នៃ​តំបន់​បណ្តាញ "អំពី​យើង" ។ តាម​លំនាំដើម ធាតុ <em>ទំព័រ</em> មិន​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​អ្នក​មកលេង​​ផ្ដល់​មតិយោបល់​ទេ ហើយ​មិន​មាន​លក្ខណៈ​ពិសេស​លើ​គេហ​ទំព័រ​ដំបូង​របស់​តំបន់​បណ្តាញ ។
