UberDrupal (6.x-1.0-alpha8) - en to se translation catalogue (95 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Images
se: Govat

en: user
se: geavaheaddji

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: new
se: ođđa

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Login
se: Logge sisa

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: History
se: Historjá

en: results
se: bohtosat

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Text
se: Teaksta

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus

en: Attachment
se: Mielddus

en: Picture
se: Govva

en: Database type
se: Diehtovuođđu sladja

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
se: Juogat jurdagiiddat ja oaiviliiddat dán artihkkala birra

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: Close
se: Gidde

en: Database username
se: Diehtovuođu geavahannamma

en: Database password
se: Diehtovuođu beassansátni

en: Database name
se: Diehtovuođđu namma

en: [<a href="@link">more help...</a>]
se: [<a href="@link">eambbo veahki...</a>]

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: published
se: almmuhuvvon

en: Member for
se: Miellahttu leamaš

en: Languages
se: Gielat

en: Log out
se: Logge eret

en: Site information
se: Siidu dieđut

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Books
se: Girjjit

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: Hits
se: Bohtosat

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Go to page @number
se: Mana @number siidui

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: Publish
se: Almmut

en: press !x to close
se: deaddel !x giddet

en: info
se: dieđut

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: My account
se: Mu konto

en: Account
se: konto

en: and
se: ja

en: Translate
se: Jorgal

en: Create @name
se: Ásat @name

en: File download
se: Viečča fiilla

en: add translation
se: lasit jorgaleami

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
se: Dát válljenfalaldagat darbbašuvvojit dušše muhtton siidduin. Jus it dieđe maid galggat čállit dása, guođe nu mo lei dahje jeara dain geat eaiggáduššet servera.

en: If your database is located on a different server, change this.
se: Jus du diehtovuođđu lea eará serveris, rievdat dán.

en: All languages
se: Buot gielat

en: Basic options
se: Álkkimus válljenfalaldagat

en: Requirements problem
se: Váttisvuođat gáibádusain

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
se: Jus hálidat alggahit iežat @drupal diehtovuođu, čális dáid dieđuid

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
se: Makkár diehtovuđđui du @drupal dieđut galget vurkejuvvot

en: Choose language
se: Vállje giela

en: Continue installation in English
se: Joatke installerema eanggasgillii

en: Return to choose a language
se: Ruovttuluotta válljet giela

en: Install Drupal in English
se: Installere Drupal eanggasgillii

en: Learn how to install Drupal in other languages
se: Oahpa mo installeret Drupal eará gielaide

en: Norwegian Bokmål
se: Dárogiella

en: Northern Sami
se: Davvisámegiella
