Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (331 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Image
hy: Նկար

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Back
hy: Հետ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: never
hy: երբեք

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: no
hy: ոչ

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Never
hy: Երբեք

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: You must enter a valid e-mail address.
hy: Դուք պետք է մուտքագրեք վավեր էլ-հասցե:

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Items
hy: Տարրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Month
hy: Ամիս

en: System
hy: Համակարգ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Code
hy: Կոդ

en: Egypt
hy: Եգիպտոս

en: Namibia
hy: Նամիբիա

en: Israel
hy: Իսրայէլ

en: New Zealand
hy: Նոր Զելանդիա

en: Tonga
hy: Տոնգա

en: Russian Federation
hy: Ռուսաստան

en: Cuba
hy: Քուպա

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Chile
hy: Չիլի

en: Paraguay
hy: Պարագվայ

en: Jamaica
hy: Ջամայկա

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Poland
hy: Լեհաստան

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: Singapore
hy: Սինգապուր

en: Turkey
hy: Թուրքիա

en: Day
hy: Օր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Afghanistan
hy: Աֆղանստան

en: Albania
hy: Ալբանիա

en: Algeria
hy: Ալժիր

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Andorra
hy: Անդորրա

en: Angola
hy: Անգոլա

en: Anguilla
hy: Անգիլյա

en: Antarctica
hy: Անտարկտիկա

en: Antigua and Barbuda
hy: Անտիգուա և Բարբուդա

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Armenia
hy: Հայաստան

en: Aruba
hy: Արուբա

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Austria
hy: Ավստրիա

en: Azerbaijan
hy: Ադրբեջան

en: Bahamas
hy: Բահամներ

en: Bahrain
hy: Բահրեյն

en: Bangladesh
hy: Բանգլադեշ

en: Barbados
hy: Բարբադոս

en: Belarus
hy: Բելառուս

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: Belize
hy: Բելիզ

en: Benin
hy: Բենին

en: Bhutan
hy: Բութան

en: Bosnia and Herzegovina
hy: Բոսնիա և Հերցեգովինա

en: Botswana
hy: Բոտսվանա

en: Bouvet Island
hy: Բուվե կղզիներ

en: Bulgaria
hy: Բուլղարիա

en: Burkina Faso
hy: Բուրկինա Ֆասո

en: Burundi
hy: Բուրունդի

en: Cambodia
hy: Կամբոջիա

en: Cameroon
hy: Կամերուն

en: Canada
hy: Կանադա

en: Cape Verde
hy: Կաբո - Վերդե

en: Cayman Islands
hy: Կայմանյան կղզիներ

en: Central African Republic
hy: Կենտրոնական Աֆրիկյան Հանրապետություն

en: Chad
hy: Չադ

en: China
hy: Չինաստան

en: Christmas Island
hy: Սուրբ Ծնունդ կղզիներ

en: Colombia
hy: Կոլումբիա

en: Comoros
hy: Կոմորոս

en: Cook Islands
hy: Քուքի կղզիներ

en: Costa Rica
hy: Կոստա Ռիկա

en: Cyprus
hy: Կիպրոս

en: Czech Republic
hy: Չեխիա

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Djibouti
hy: Ջիբութի

en: Dominica
hy: Դոմինիկա

en: Dominican Republic
hy: Դոմինիկյան Հանրապետություն

en: Ecuador
hy: Էկվադոր

en: El Salvador
hy: Էլ Սալվադոր

en: Equatorial Guinea
hy: Հասարակածային Գվինեա

en: Eritrea
hy: Էրիթրեա

en: Estonia
hy: Էստոնիա

en: Ethiopia
hy: Եթովպիա

en: Faroe Islands
hy: Ֆարերյան կղզիներ

en: Finland
hy: Ֆինլանդիա

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: French Guiana
hy: ֆրանսիական Գվիանա

en: French Polynesia
hy: ֆրանսիական Պոլինեզիա

en: Gabon
hy: Գաբոն

en: Gambia
hy: Գամբիա

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Ghana
hy: Գանա

en: Gibraltar
hy: Ջիբրալթար

en: Greece
hy: Հունաստան

en: Greenland
hy: Գրենլանդիա

en: Grenada
hy: Գրենադա

en: Guadeloupe
hy: Գվադելուպե

en: Guam
hy: Գուամ

en: Guatemala
hy: Գվատեմալա

en: Guinea
hy: Գվինեա

en: Guinea-Bissau
hy: Գվինեա - Բիսաու

en: Guyana
hy: Գայանա

en: Haiti
hy: Հաիթիում

en: Heard Island and McDonald Islands
hy: Հերդ և  Մակդոնալդ կղզիներ

en: Honduras
hy: Հոնդուրաս

en: Hungary
hy: Հունգարիա

en: Iceland
hy: Իսլանդիա

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Indonesia
hy: Ինդոնեզիա

en: Iraq
hy: Իրաք

en: Ireland
hy: Իռլանդիա

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Jordan
hy: Հորդանան

en: Kazakhstan
hy: Ղազախստան

en: Kenya
hy: Քենիա

en: Kiribati
hy: Կիրիբատի

en: Kuwait
hy: Քուվեյթ

en: Kyrgyzstan
hy: Ղրղզստան

en: Latvia
hy: Լատվիա

en: Lebanon
hy: Լիբանան

en: Lesotho
hy: Լեսոտո

en: Liberia
hy: Լիբերիա

en: Liechtenstein
hy: Լիխտենշտեյն

en: Lithuania
hy: Լիտվա

en: Luxembourg
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: Madagascar
hy: Մադագասկար

en: Malawi
hy: Մալավի

en: Malaysia
hy: Մալայզիա

en: Maldives
hy: Մալդիվներ

en: Mali
hy: Մալի

en: Malta
hy: Մալթա

en: Marshall Islands
hy: Մարշալ կղզիներ

en: Martinique
hy: Մարտինիկ

en: Mauritania
hy: Մավրիտանիա

en: Mauritius
hy: Մավրիկիոս

en: Mayotte
hy: Մայոտ

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Monaco
hy: Մոնակո

en: Mongolia
hy: Մոնղոլիա

en: Montserrat
hy: Մոնսերատ

en: Morocco
hy: Մարոկկո

en: Mozambique
hy: Մոզամբիկ

en: Nauru
hy: Նաուրու

en: Nepal
hy: Նեպալ

en: Netherlands
hy: Նիդեռլանդներ

en: New Caledonia
hy: Նոր Կալեդոնիա

en: Nicaragua
hy: Նիկարագուա

en: Niger
hy: Նիգեր

en: Nigeria
hy: Նիգերիա

en: Niue
hy: Նիու

en: Norfolk Island
hy: Նորֆոլկ կղզի

en: Northern Mariana Islands
hy: Հյուսիսային Մարիանյան կղզիներ

en: Norway
hy: Նորվեգիա

en: Oman
hy: Օման

en: Pakistan
hy: Պակիստան

en: Palau
hy: Պալաու

en: Panama
hy: Պանամա

en: Papua New Guinea
hy: Պապուա Նոր Գվինեա

en: Peru
hy: Պերու

en: Philippines
hy: Ֆիլիպիններ

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո

en: Qatar
hy: Քաթար

en: Romania
hy: Ռումինիա

en: Rwanda
hy: Ռուանդա

en: Samoa
hy: Սամոա

en: San Marino
hy: Սան Մարինո

en: Saudi Arabia
hy: Սաուդյան Արաբիա

en: Senegal
hy: Սենեգալ

en: Seychelles
hy: Սեյշելներ

en: Sierra Leone
hy: Սիերա Լեոնե

en: Slovakia
hy: Սլովակիա

en: Slovenia
hy: Սլովենիա

en: Solomon Islands
hy: Սոլոմոնյան կղզիներ

en: Somalia
hy: Սոմալի

en: South Africa
hy: Հարավային Աֆրիկա

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
hy: Հարավային Ջորջիա և  Հարավային Սենդվիչյան կղզիներ

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Sri Lanka
hy: Շրի Լանկա

en: Sudan
hy: Սուդան

en: Suriname
hy: Սուրինամ

en: Svalbard and Jan Mayen
hy: Սվալբարդ եւ Յան Մայեն

en: Swaziland
hy: Սվազիլենդ

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: Tajikistan
hy: Տաջիկստան

en: Tanzania
hy: Տանզանիա

en: Thailand
hy: Թաիլանդ

en: Togo
hy: Տոգո

en: Tokelau
hy: Տոկելաու

en: Trinidad and Tobago
hy: Տրինիդադ և  Տոբագո

en: Tunisia
hy: Թունիս

en: Turkmenistan
hy: Թուրքմենստան

en: Turks and Caicos Islands
hy: Թուրքերն ու Կայկոս կղզիներ

en: Tuvalu
hy: Տուվալու

en: Uganda
hy: Ուգանդա

en: Ukraine
hy: Ուկրաինա

en: United Arab Emirates
hy: Միացյալ Արաբական Էմիրություններ

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Uruguay
hy: Ուրուգվայ

en: Uzbekistan
hy: Ուզբեկստան

en: Vanuatu
hy: Վանուատու

en: Wallis and Futuna
hy: Վոլիս և Ֆուտունա

en: Yemen
hy: Եմեն

en: Zambia
hy: Զամբիա

en: Zimbabwe
hy: Զիմբաբվե

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: English
hy: Անգլերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Left
hy: Ձախ

en: Fiji
hy: Ֆիջի

en: Falkland Islands
hy: Ֆոլկլենդյան կղզիներ

en: Saint Kitts and Nevis
hy: Սենթ Քիթս եւ Նևիս

en: Saint Lucia
hy: Սենթ Լուչիա

en: French Southern Territories
hy: Ֆրանսիական հարավային տարածքներ

en: Saint Vincent and the Grenadines
hy: Սուրբ Վինսենթ և Գրենադներ

en: Vietnam
hy: Վիետնամ

en: Guernsey
hy: Գերնսի

en: Jersey
hy: Ջերսի

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: British Indian Ocean Territory
hy: Բրիտանական Հնդկաստանի օվկեանոսային տարածքներ

en: Croatia
hy: Խորվաթիա

en: Macedonia
hy: Մակեդոնիա

en: Western Sahara
hy: Արեւմտյան Սահարա

en: The e-mail address %mail is not valid.
hy: էլ - փոստի հասցեն %mail  վավեր չէ:

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Display a message to the user
hy: Ցուցադրել օգտատիրոջ հաղորդագրությունը

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Password field is required.
hy: Գաղտնաբառը պարտադիր պահանջվում է:

en: Confirm password
hy: Հաստատեք գաղտնաբառը

en: Isle of Man
hy: Մեն կղզի

en: Montenegro
hy: Մոնտենեգրո

en: Saint Pierre and Miquelon
hy: Սեն Պյեր և Միկելոն

en: Serbia
hy: Սերբիա

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Timor-Leste
hy: Թիմոր - Լեստե

en: Available actions
hy: Հասանելի գործողություններ

en: Curaçao
hy: Կուրակաո
