Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to af translation catalogue (273 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Image !current of !total
af: Prent !current van !total

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: enabled
af: geaktiveer

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Administer
af: Administreer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Gross
af: Bruto

en: content
af: inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Age
af: Ouderdom

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Log
af: Logboek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: footer
af: onderskrif

en: Comments
af: Kommentaar

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: Cost
af: Koste

en: Quantity
af: Aantal

en: On
af: Op

en: error
af: fout

en: Block title
af: Bloktitel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Version
af: Weergawe

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: File path
af: Lêerpad

en: Login
af: Gebruiker

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Test
af: Toets

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Help text
af: Hulpteks

en: Types
af: Tipes

en: Hierarchy
af: Hiërargie

en: Related terms
af: Verwante items

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: settings
af: verstellings

en: Back
af: Terug

en: content top
af: bo aan inhoud

en: content bottom
af: onder aan inhoud

en: header
af: opskrif

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: The configuration options have been reset to their default values.
af: Die konfigurasie-opsies is herstel na hulle verstekwaardes.

en: Path
af: Pad

en: never
af: nooit

en: read more
af: lees meer

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Statistics
af: Statistieke

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Unknown
af: Onbekend

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Upload
af: Oplaai

en: Picture
af: Prentjie

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: action
af: aksie

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Recipients
af: Ontvangers

en: You must enter a valid e-mail address.
af: U moet 'n geldige e-posadres kies.

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Input format
af: Inleesformaat

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Log message
af: Logboodskap

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Overridden
af: Oorheers

en: Watchdog
af: Waghond

en: Normal
af: Normaal

en: %time ago
af: %time gelede

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Price
af: Prys

en: System
af: Stelsel

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Code
af: Kode

en: security
af: sekuriteit

en: Method
af: Metode

en: Table
af: Tabel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Navigation
af: Navigasie

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: reset
af: herstel

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Referrer
af: Verwyser

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Wildcard
af: Plekhouer

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Do not display
af: Moenie vertoon nie

en: Profile
af: Profiel

en: reply
af: beantwoord

en: Nauru
af: Nauruaans

en: Formatting guidelines
af: Formateringsriglyne

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: File attachments
af: Lêer-aanhangsels

en: Pending
af: Hangende

en: English
af: Engels

en: Spanish
af: Spaans

en: update
af: opdateer

en: Full text
af: Volledige teks

en: Source
af: Bron

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: None.
af: Geen.

en: Revert
af: Rol terug

en: configure block
af: verstel blok

en: Parent term
af: Voorgangerterm

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Fiji
af: Fijiaans

en: Orders
af: Bestellings

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Unformatted
af: Ongeformatteerde

en: Translations
af: Vertalings

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings

en: Read only
af: Slegs lees

en: Contact settings
af: kontakverstellings

en: Processing
af: Verwerking

en: disable
af: deaktiveer

en: Apply
af: Pas toe

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:

en: Permission
af: Permissie

en: Read/Write
af: Lees/Skryf

en: edit block
af: wysig blok

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: Rearrange
af: Herrangskik

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: GD library
af: GD-biblioteek

en: The e-mail address %mail is not valid.
af: Die e-posadres %mail is nie geldig nie.

en: Account
af: Rekening

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: Only in the category(s)
af: Slegs in kategorie(ë)

en: Billing information
af: Faktuur inligting

en: Reports
af: Verslae

en: sort by @s
af: sorteer volgens @s

en: and
af: en

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Order status
af: Bestestellingstatus

en: Review order
af: Hersien bestelling

en: Confirm password
af: Bevestig wagwoord

en: Order state
af: Bestellingtoestand

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
af: <a href="!url">Aangedryf deur Ubercart</a>

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
af: Toegang sal verleen word aan gebruikers met die gespesifiseerde toestemmingstring.

en: %title field is required.
af: !title veld is verpligtend.

en: Trigger
af: Sneller

en: No fields available.
af: Geen velde beskikbaar nie.

en: Broken handler @table.@field
af: Gebreekte hanteerder @table.@field

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
af: Toegang sal aan gebruikers met eenige van die gespesifiseerde rolle verleen word.

en: sort criteria
af: sorteer kriteria

en: filter
af: filtreer

en: Poll
af: Stembus

en: upload
af: laai op

en: contact
af: kontak

en: Include untranslated nodes
af: Insluitend onvertaalde nodes

en: Mini
af: Klein

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
af: Die cron-lopie is reeds meer as 'n uur besig en is heel moontlik vasgesteek.

en: - All -
af: - Alle -

en: Short date format
af: Kort datumformaat

en: Medium date format
af: Medium datumformaat

en: Long date format
af: Lang datumformaat

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.
