Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Use default
am: ነባሪውን ተጠቀም

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል
