Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Block
ar: صندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Signature
ar: التوقيع

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: About
ar: حول

en: Use default
ar: استعمال الافتراضي

en: Save and continue
ar: حفظ ومتابعة
