Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Signature
az: İmza

en: About
az: Haqqında

en: Use default
az: Defolt istifadə edin

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin
