Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Catalog
be: Каталог

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Signature
be: Подпіс

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: About
be: Аб

en: Use default
be: Ужываць прадвызначанае

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю
