Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Block
bn: ব্লক

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও
