Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: About
bo: གསལ་བཤད
