Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Catalog
bs: Katalog

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Signature
bs: Potpis

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi
