Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Catalog
cs: Katalog

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Signature
cs: Podpis

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Override
cs: Překrýt

en: Fax number
cs: Číslo faxu

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Service
cs: Služba

en: About
cs: Popis

en: Sell price
cs: Prodejní cena

en: Use default
cs: Použít výchozí

en: API username
cs: API uživatelské jméno

en: API password
cs: API heslo

en: PayPal e-mail address
cs: E-mailová adresa PayPal

en: Store name
cs: Jméno obchodu

en: Store owner
cs: Vlastník obchodu

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
cs: Do pole odesílatele v e-mailech zahrnout jméno obchodu.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
cs: Nemusí být dostupné na všech serverových konfiguracích. Vypněte tuto voblu, pokud způsobuje problémy.

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat
