Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།
