Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Signature
eu: Sinadura

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Override
eu: Gainidatzi

en: About
eu: (r)i buruz

en: Use default
eu: Erabili lehenetsia

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu
