Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Catalog
fi: Tuoteluettelo

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Override
fi: Ohita

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Contact information
fi: Yhteystiedot

en: About
fi: Tietoja

en: Member
fi: Jäsen

en: Sell price
fi: Myyntihinta

en: Use default
fi: Käytä oletusarvoa

en: API username
fi: API käyttäjänimi

en: API password
fi: API salasana

en: PayPal e-mail address
fi: PayPal sähköpostiosoite

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Configure store
fi: Muokkaa kauppaa
