Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી

en: About
gu: વિશે

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
