Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Catalog
he: קטלוג

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Signature
he: חתימה

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Override
he: דריסה

en: Fax number
he: מס' פקס

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: About
he: אודות

en: Member
he: חבר

en: Sell price
he: מחיר מכירה

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Save and continue
he: שמירה והמשך
