Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: E-mail address
hi: ई-मेल पता

en: About
hi: के बारे में

en: Member
hi: सदस्य

en: Use default
hi: डिफ़ॉल्ट उपयोग करें

en: Save and continue
hi: संचित करके आगे बढिए
