Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Catalog
hu: Katalógus

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Signature
hu: Aláírás

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Override
hu: Felülírás

en: Fax number
hu: Faxszám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Contact information
hu: Elérhetőségek

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: About
hu: Leírás

en: Member
hu: Tag

en: Sell price
hu: Eladási ár

en: Use default
hu: Alapértelmezés használata

en: API username
hu: API felhasználói név

en: API password
hu: API jelszó

en: PayPal e-mail address
hu: PayPal e-mail cím

en: Store name
hu: Az áruház neve

en: Store owner
hu: Az áruház tulajdonosa

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
hu: A bolt nevének megjelenítése az e-mailek feladó sorában.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
hu: Lehetséges, hogy ez nem működik minden kiszolgálón. Amennyiben problémát okoz, ki kell kapcsolni.

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Configure store
hu: Bolt beállításai

en: Store address
hu: Bolt címe
