Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Use default
hy: Օգտագործել լռելյայն արժեքները

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել
