Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Catalog
id: Katalog

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Signature
id: Tanda tangan

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Fax number
id: Nomor fax

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Contact information
id: Informasi kontak

en: About
id: Tentang

en: Sell price
id: Harga jual

en: Use default
id: Gunakan bawaan

en: Store name
id: Nama toko

en: Store owner
id: Pemilik toko

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan

en: Store address
id: Alamat toko
