Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Signature
is: Undirskrift

en: E-mail address
is: Netfang

en: Fax number
is: Faxnúmer

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Contact information
is: Tengiliðaupplýsingar

en: About
is: Um

en: Use default
is: Nota sjálfgefið

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram
