Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Catalog
it: Catalogo

en: Block
it: Blocco

en: Page
it: Pagina

en: Signature
it: Firma

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Override
it: Sovrascrivi

en: Fax number
it: Numero di fax

en: Phone number
it: Telefono

en: Contact information
it: Informazioni di contatto

en: Service
it: Servizio

en: About
it: Informazioni

en: Sell price
it: Prezzo di vendita

en: Use default
it: Usa predefinito

en: PayPal e-mail address
it: Indirizzo email PayPal

en: Store name
it: Nome negozio

en: Store owner
it: Padrone del negozio

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
it: Include il nome del negozio nel campo 'da' della email del negozio.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
it: Potrebbe non essere disponibile su tutte le configurazioni server. Disabilitare se causa problemi.

en: Save and continue
it: Salva e continua

en: Configure store
it: Configura negozio
