Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Signature
jv: Tapak asma

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: About
jv: Ngenani

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké
