Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
