Ubercart x PayPal x Taiwan (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
